آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

آذر ۱۵۱۳۹۳
 

این متد آموزش زبان انگلیسی یک شیوه متفاوت و یک سیستم کارآمد برای یادگیری و آموزش زبان است . روشی متفاوت از متدهای رایج با ویژگی های منحصر به فردی که آن را با تمام متد های موجود متمایز می کند. آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی کلاس های خود را بر پایه متد آموزش آنلاین زبان انگلیسی برگزار می نماید. این متد در مقایسه با سایر متد های به کار رفته در آموزشگاه های کشور، سرعت، صحت و آسانی قابل توجهی در یادگیری مکالمه زبان انگلیسی دارد. تدوین این متد در سال ۱۳۷۶ پایان یافت و در مدتی حدود ۱۰ سال به صورت صوتی و تصویری درآمد (به لهجه آمریکایی واقعی). در نگاه اول شاید به نظر کارشناسان و متخصصین حوزه آموزش زبان، تعجب برانگیر باشد که یک ایرانی فارسی زبان متدی برای آموزش زبان انگلیسی تدوین کرده است، اما اکنون پس از گذشت ۱۸ سال از آغاز به کار این آموزشگاه و تعلیم مکالمه زبان به بیش از ۲۳ هزار زبان آموز به جرات می توان ادعا کرد که این متد یکی از بهترین و متفاوت ترین روش های یادگیری زبان انگلیسی در کلاس است. اکنون نیز آموزشگاه زبان انگلیسی با دارا بودن بیش از ۹۹ درصد زبان آموز معرفی شده که فقط از طریق معرفی دهان به دهان و صرفا با توصیه آشنایانشان در این آموزشگاه مشغول یادگیری شده اند، با آغاز تبلیغات کلاس های آنلاین در اندیشه برداشتن گام های بزرگتر و ارائه خدمات در سطحی وسیع تر است.

دی ۰۶۱۳۹۳
 
 • آموزش مکالمه، بدون خواندن و نوشتن.
 • بدون نیاز به قلم و کاغذ.
 • بدون نیاز به کتاب.
 • فقط منابع صوتی تصويری.
 • بدون نیاز به تمرین منزل.
 • بدون نیاز به حفظ لغات.
 • تمرکز بر جمله سازی.
 • تمرکز بر صحیح صحبت کردن.
 • بدون نیاز به حفظ کردن گرامر ها.
 • حذف زبان مادری به مرور.
 • کلاس های رایگان تقویتی و جبرانی.
 • لهجه واقعی آمریکایی.
 • حذف لهجه استاد.
آذر ۱۵۱۳۹۳
 

در سریع ترین زمان ممکن مکالمه انگلیسی را “صحیح” بیاموزید: ما سریع تر از هر کلاس زبانی که تاکنون تجربه کرده اید شما را به سطح مکالمه میرسانیم. متد آموزش زبان استاد زبان با کمک برنامه زمان بندی این آموزشگاه به گونه ای تدوین شده که زبان آموز میتواند به طور تضمینی، در همان ترم اول و با گذراندن فقط ۱۰۰ ساعت کلاس به صحبت کردن در ۸ زمان مهم زبان انگلیسی مسلط شود که در کنار فراگیری ۹ درس مهم دیگر که نکات کاربردی برای یک مکالمه “صحیح” انگلیسی را آموزش میدهند، میتواند به توانایی قابل قبولی برای انجام یک مکالمه زبان انگلیسی پس از این مدت کوتاه برسد که به جرات می توان گفت نسبت به روش های یادگیری موجود در سایر مراکز آموزشی سریعتر است. ضمنا زبان آموز می تواند انتخاب کند که این ۱۰۰ ساعت را در چه مدتی بگذراند. (به عنوان مثال یک ماه، دو ماه، چهار و یا هفت ماه)

آذر ۱۵۱۳۹۳
 

انگلیسی را به راحت ترین شکل ممکن بیاموزید: تمام برنامه این متد بر این اساس است که زبان آموز فقط و فقط با آمدن به کلاس، مکالمه زبان انگلیسی را بیاموزد و در خارج از کلاس کاملا فارغ از محیط یادگیری باشد و این نکته یکی از مهمترین مزیت های این متد است برای افراد شاغل و کسانی که به هر دلیلی نمیتوانند وقت اضافی خارج از کلاس برای یادگیری خود اختصاص دهند. از نظر راحت بودن یادگیری شاید بتوان گفت متد آنلاین آسان ترین و کم فشار ترین روش آموزش یک زبان خارجی در بین همه روشهای موجود است. زبان آموز نیاز ندارد تا در منزل تکلیف یا هرگونه مطالعه ای انجام دهد. در کلاس نیازی به یادداشت برداری و حفظ کردن لغات و یا نکات گرامری ندارد.زبان آموز نیاز ندارد تا برای به خاطر سپاری نکات آموزشی بیش از حد آنها را تکرار نماید و به نکات گرامری فکر کند و سعی در حفظ کردن آن ها بکند. در عوض تمام این بار بر دوش استاد و شیوه آموزشی متد آنلاین است که با دقت تمام برنامه ریزی و اجرا میگردد و زبان آموز را از تلاش اضافی راحت میکند.

آذر ۱۵۱۳۹۳
 

یک بار برای همیشه مکالمه انگلیسی را بیاموزید و فراموش نکنید: شاید اغراق آمیز به نظر برسد چون به هر حال اگر شما ارتباط خود را با هر مهارتی به طور کلی قطع کنید آن را فراموش خواهید کرد، حتی راه رفتن و حتی صحبت به زبان مادریتان! شیوه خاص کار در کلاس های نیکوصفت که توام با فعالیت ذهنی بدون کمک گرفتن از خواندن و نوشتن است و صرفا بر آموزش مکالمه انگلیسی متمرکز است، شما را مجاب میکند به استفاده از قدرت شنیدار و گفتارتان بدون نیاز به استفاده از کتاب و قلم و کاغذ. این خصیصه باعث میشود فقط آن قسمت هایی از ذهن درگیر شوند که صرفا به حرف زدن و گوش دادن مرتبط هستند و در نتیجه به کارگیری آن ها در هر شرایطی آسان است و نیاز به ابزار و امکانات خاصی ندارد. اینگونه شما میتوانید ارتباط خود را با زبان حتی در شرایطی که یادگیری انگلیسی را به اتمام رسانده اید و در کلاس ها شرکت نمی کنید حفظ کنید و همیشه از توانایی تان استفاده کنید تا هیچوقت فراموشی سراغ شما نیاید!

دی ۲۲۱۳۹۳
 

اگر مایل هستید از کلاس های آنلاین زبان انگلیسی به صورت حضوری استفاده بفرمایید می توانید به آدرس شعب ما در تهران مراجعه بفرمایید. در صورت تمایل به ثبت نام در کلاس های آنلاین نیز میتوانید در این صفحه ثبت نام بفرمایید.

آذر ۱۵۱۳۹۳
 
 • فعالیت ذهنی مداوم در کلاس: ما از زبان آموزان نمی خواهیم چیزی را حفظ کنند، ما از آنها می خواهیم که با درک و فهمیدن ساختار درست جمله ها و همچنین تکرارهای فراوان در کلاس، توانایی ساختن جمله های بیشتر و سخت تر را به دست آورند. فعالیت زبان آموز فقط منحصر به کار فردی و گروهی نمی شود. ذهن شما همیشه در حال تفکر و پیدا کردن اشتباهات سایرین است. استاد نیز در کلاس نقش سخنران را بر عهده ندارد! بلکه هدایت کننده و رهبر کلاس است و نکات جدید را با کمک و همراهی زبان آموزان تدریس می نماید. همه این فعالیت ها باعث بالا رفتن توان قوای ذهنی زبان آموز برای مکالمه انگلیسی می گردد.
 • یادگیری لذت بخش زبان انگلیسی: به نظر بسیاری از زبان آموزان آموزشگاه نیکوصفت، یکی از جذاب ترین خصوصیات کلاس ها، پر انرژی و با طراوت بودن آن هاست. شیوه خاص اجرای متد نیکوصفت توسط اساتید و کار گروهی و در نهایت جو بی استرس و بی تکلف کلاس ها باعث می شود انگیزه شما برای یادگیری روز به روز بیشتر شود و هر روز مشتاقانه تر در کلاس ها شرکت نمایید.
 • متد محوری به جای استاد محوری! : بر خلاف تمام متد های موجود در جهان این متد استاد محور نیست. این بدان معنی است که پیشرفت زبان آموز به دانش استاد و به تجربه استاد در معلمی بستگی ندارد بلکه به این بستگی دارد که یک استاد چگونه متد را پیاده می کند و چگونه از دستور العمل های خاص متد نیکوصفت پیروی میکند. سطح سواد استاد، لهجه استاد، تجربه تدریس استاد در سایر آموزشگاه ها و با سایر متد ها مطرح نیست. مشکل کلاس های استاد محور این است که شما در یک آموزشگاه می توانید چندین کلاس مختلف از نظر میزان یادگیری مشاهده کنید اما در آموزشگاه زبان نیکوصفت چنین مشکلی وجود ندارد زیرا استادی مطرح است که متد را خوب پیاده نماید، نه اینکه سواد یا تجربه بیشتری داشته باشد.
 • اساتید: اجرای متد نیکوصفت که سرشار از نکات ریز و پیچیده علمی و برنامه ریزی شده در جهت یادگیری ناخودآگاه زبان آموز است، برای اکثر اساتید مشکل و به معنای واقعی طاقت فرساست. استاد نمی تواند مانند سایر متد ها خود را قبل از کلاس آماده نماید، چون این کار کمکی به وی نمی کند. بلکه باید در هنگام حضور در کلاس توانایی به چالش کشیدن ذهن زبان آموز را داشته باشد. و قدرت تجزیه و تحلیل ذهن شما را به کار بگیرد.از آنجایی که سیستم تدوین شده متد نیکوصفت خود به خود از استاد و زبان آموز کار می خواهد، فقط نیاز است تا در جلسات اول یک چرخه منظم از نحوه پیاده شدن متد بین استاد و زبان آموزان برقرار گردد. آن زمان است که کلاس به صورت منظم و گروهی حرکت رو به جلوی خود را آغاز خواهد کرد. خوشبختانه اساتید با تجربه ، دلسوز و پرتلاش موسسه نیکوصفت همگی در اجرای این شیوه ی نو و کارآمد تبحر دارند و آموختن زبان انگلیسی را برای شما تجربه لذت بخشی خواهند ساخت.
فروردین ۱۶۱۳۹۴
 

ما معتقددیم بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران و ایران هستیم به دلیل متد متفاوتی که داریم و به دلیل اجرای یک سیستم آموزشی که کارآمدی آن در طول سالیانی که این موسسه برقرار بوده است به اثبات رسیده است.