آذر ۱۵۱۳۹۳
 
  • فعالیت ذهنی مداوم در کلاس: ما از زبان آموزان نمی خواهیم چیزی را حفظ کنند، ما از آنها می خواهیم که با درک و فهمیدن ساختار درست جمله ها و همچنین تکرارهای فراوان در کلاس، توانایی ساختن جمله های بیشتر و سخت تر را به دست آورند. فعالیت زبان آموز فقط منحصر به کار فردی و گروهی نمی شود. ذهن شما همیشه در حال تفکر و پیدا کردن اشتباهات سایرین است. استاد نیز در کلاس نقش سخنران را بر عهده ندارد! بلکه هدایت کننده و رهبر کلاس است و نکات جدید را با کمک و همراهی زبان آموزان تدریس می نماید. همه این فعالیت ها باعث بالا رفتن توان قوای ذهنی زبان آموز برای مکالمه انگلیسی می گردد.
  • یادگیری لذت بخش زبان انگلیسی: به نظر بسیاری از زبان آموزان آموزشگاه نیکوصفت، یکی از جذاب ترین خصوصیات کلاس ها، پر انرژی و با طراوت بودن آن هاست. شیوه خاص اجرای متد نیکوصفت توسط اساتید و کار گروهی و در نهایت جو بی استرس و بی تکلف کلاس ها باعث می شود انگیزه شما برای یادگیری روز به روز بیشتر شود و هر روز مشتاقانه تر در کلاس ها شرکت نمایید.
  • متد محوری به جای استاد محوری! : بر خلاف تمام متد های موجود در جهان این متد استاد محور نیست. این بدان معنی است که پیشرفت زبان آموز به دانش استاد و به تجربه استاد در معلمی بستگی ندارد بلکه به این بستگی دارد که یک استاد چگونه متد را پیاده می کند و چگونه از دستور العمل های خاص متد نیکوصفت پیروی میکند. سطح سواد استاد، لهجه استاد، تجربه تدریس استاد در سایر آموزشگاه ها و با سایر متد ها مطرح نیست. مشکل کلاس های استاد محور این است که شما در یک آموزشگاه می توانید چندین کلاس مختلف از نظر میزان یادگیری مشاهده کنید اما در آموزشگاه زبان نیکوصفت چنین مشکلی وجود ندارد زیرا استادی مطرح است که متد را خوب پیاده نماید، نه اینکه سواد یا تجربه بیشتری داشته باشد.
  • اساتید: اجرای متد نیکوصفت که سرشار از نکات ریز و پیچیده علمی و برنامه ریزی شده در جهت یادگیری ناخودآگاه زبان آموز است، برای اکثر اساتید مشکل و به معنای واقعی طاقت فرساست. استاد نمی تواند مانند سایر متد ها خود را قبل از کلاس آماده نماید، چون این کار کمکی به وی نمی کند. بلکه باید در هنگام حضور در کلاس توانایی به چالش کشیدن ذهن زبان آموز را داشته باشد. و قدرت تجزیه و تحلیل ذهن شما را به کار بگیرد.از آنجایی که سیستم تدوین شده متد نیکوصفت خود به خود از استاد و زبان آموز کار می خواهد، فقط نیاز است تا در جلسات اول یک چرخه منظم از نحوه پیاده شدن متد بین استاد و زبان آموزان برقرار گردد. آن زمان است که کلاس به صورت منظم و گروهی حرکت رو به جلوی خود را آغاز خواهد کرد. خوشبختانه اساتید با تجربه ، دلسوز و پرتلاش موسسه نیکوصفت همگی در اجرای این شیوه ی نو و کارآمد تبحر دارند و آموختن زبان انگلیسی را برای شما تجربه لذت بخشی خواهند ساخت.