اطلاعات کلاس ها و ترم ها

 

جزییات کلاس ها

ترم ها و شهریه

سیستم آموزشی آموزشگاه نیکوصفت برخلاف بسیاری از آموزشگاه ها تعداد ترم های کم تری دارد (۷ ترم) در عوض طول دوره ها از نظر زمانی، به نسبت بیشتر است (هر ترم ۱۰۰ ساعت). علاوه بر این، این امکان برای ثبت نام کنندگان در نظر گرفته شده که خودشان روز و ساعت دلخواهشان را انتخاب کنند. شما می- توانید با توجه به وقتتان از بین هفت نوع کلاس، هر کدام را که مایل بودید برای ثبت نام انتخاب نمایید. برای راهنمایی دقیق تر شما عزیزان چند ویژگی مهم قابل ذکر هستند:

 • مجموع شهریه همه این ۶ نوع کلاس یکسان می باشد. مثلا کسی که کلاس یک روز در هفته را انتخاب می کند با کسی که کلاس پنج روز در هفته را انتخاب میکند عملا و در نهایت یک مقدار شهریه می پردازند و تفاوت فقط در طول مدت دوره هاست.
 • زبان آموز همیشه میتواند در طول ترم نوع کلاس خود را بدون پرداخت هزینه اضافی تغییر دهد.
 • در صورت غیبت همیشه این امکان وجود دارد که جلسه ای را که غیبت کرده اید با شرکت در کلاس های جبرانی رایگان جبران نمایید. (توضیحات بیشتر)
 • امکان شرکت در کلاس های تقویتی رایگان طبق مقررات آموزشگاه همیشه برقرار می باشد. (توضیحات بیشتر)
 • آموزشگاه نیکوصفت همیشه توانسته است برای افراد دارای مشاغلی که زمان کاری خاص و تغییرپذیرنده دارند ( ۴۸-۲۴ یا یک هفته در میان و..) حتی الامکان برنامه ریزی مناسبی برای ایشان انجام دهد. همکاران ما هنگام ثبت نام در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.

منابع: متد صوتی - تصویری نیکوصفت (2) توانايي زبان آموز در پايان دوره:این دوره مهمترین دوره آموزشی موسسه نیکوصفت می باشد که زبان آموز در پایان آن به صحبت کردن در 8 زمان مهم زبان انگلیسی مسلط شده و با فراگیری 9 درس اساسی دیگر (مجموعا 17 درس) به حد قابل قبولی از توانایی مکالمه به زبان انگلیسی دست می یابد. در پایان این دوره زبان آموز دیگر نیازی به فارسی صحبت کردن در کلاس ندارد و از سطح بعد شروع به افزایش دامنه لغات خویش نموده و روان تر و سریع تر صحبت میکند. ضمنا یک زبان آموز عادی در پایان این سطح قادر است حداقل در یک سفر تفریحی به کشورهای انگلیسی زبان نیازهای ارتباطی ضروری خود را رفع نماید.
منابع: متد صوتی - تصویری نیکوصفت (3) به همراه یک منبع شنیداری دیگر تحت عنوان Basic Tactics for Listening تهیه شده توسط دانشگاه کمبریج. (لازم به ذکر است متد خارجی مذکور توسط آموزشگاه نیکوصفت به طور اختصاصی انیمیشن سازی شده و به صورت تصویری درآمده است، ضمنا در کلاس های نیکوصفت این متد بدون استفاده از کتاب و فقط به شیوه انحصاری متد نیکوصفت و در راستای تقویت مکالمه تدریس می گردد) توانايي زبان آموز در پايان دوره: افزایش دامنه لغات و روان تر و سریع تر صحبت کردن و تقویت اساسی مهارت Listening
منابع:متد صوتی-تصویری نیکوصفت (4) به همراه ويدئوهای جدیدترین محصول آموزشی کمپانی معتبر Longman تحت عنوان Top Notch 1-2.(لازم به ذکر است فقط ویدئوهای جذاب و موثر این متد خارجی بدون استفاده از کتاب و فقط به روش انحصاری متد نیکوصفت (در راستای تقویت مکالمه - گفتار و شنیدار-در کلاس اجرا می گردند) توانايي زبان آموز در پايان دوره: افزایش چشمگیر مهارت های مکالمه و دامنه لغات و سرعت بیشتر در صحبت کردن و آمادگی نسبی برای شرکت در آزمون های معتبر زبان انگلیسی.
منابع: متد صوتی - تصویری سطح پیشرفته نیکوصفت (5) به همراه ويدئوهای جدیدترین محصول آموزشی کمپانی معتبر Longman یعنی Top Notch 3. (لازم به ذکر است این ویدئوها بدون همراهی کتاب و فقط به روش انحصاری متد نیکوصفت در راستای تقویت گفتار و شنیدار در سطح پیشرفته کار می شوند) توانايي زبان آموز در پايان دوره: توانایی مکالمه پیشرفته و آمادگی نسبی جهت اقدام به کار و تحصیل در کشورهای خارجی و یا شرکت های معتبری که نیازمند نیروی کار مسلط به زبان انگلیسی می باشند و سایر موقعیت های مشابه.
منابع: در این ترم ویدئوهای سطح فوق پیشرفته Top Notch تحت عنوان Summit 1-2 کار می شوند. (بدون کتاب و با تکنیک های انحصاری متد نیکوصفت) توانايي زبان آموز در پايان دوره:زبان آموز در سطحی قرار دارد که می تواند به راحتی و بدون اشتباه با یک انگلیسی زبان مکالمه کند.
منابع: درترم پایانی هدف اصلی متمرکز شده است بر توسعه سطح دانش زبانی تخصصی زبان آموز از طریق کار بر روی فیلم و یا كتاب های تخصصی آزمون های معتبر جهانی همچون IELTS و TOEFL و غیره، توسط اساتید با تجربه در تدریس این گونه مباحث. توانايي زبان آموز در پايان دوره: زبان آموز این آمادگی را دارد تا برای کسب نمرات و درجات بالا از طریق آزمون های معتبر بین المللی اقدام کند و توانایی وی در حدی است که میتواند برای تدریس زبان انگلیسی آماده شود.

مزایای ویژه ثبت نام در آموزشگاه نیکوصفت:

 • ترم اول تضمینی : ترم اول که مهمترین سطح آموزشی ماست و یک شخص کاملا مبتدی را بعد از گذراندن ۱۰۰ ساعت کلاس به سطح مکالمه می رساند تضمینی می باشد.
 • استرداد کل شهریه: اگرزبان آموز بعد از گذراندن ۲ جلسه اول کلاس مایل به انصراف باشد. “تمام” مبلغ شهریه به وی بازگردانده خواهد شد.
 • استرداد باقی مانده شهریه: اگر زبان آموز در هر روزی تصمیم به انصراف از کلاس هایش داشت می تواند مبلغ استفاده نشده تا آن روز را بازپس بگیرد.
 • تعیین سطح شفاهی و رایگان
 • امکان حضور به عنوان مهمان: در همه سطوح مبتدی و پیشرفته، قبل از ثبت نام. (یک جلسه در هر سطحی)
 • کلاس های رایگان تقویتی: امکان شرکت در کلاس های تقویتی رایگان طبق مقررات آموزشگاه.
 • کلاس های رایگان جبرانی: در صورت غیبت همیشه این امکان وجود دارد که جلسه ای را که غیبت کرده اید با شرکت در کلاس های جبرانی رایگان جبران نمایید.
 • امکان تغییر روز و ساعت کلاس در طول ترم: همیشه این امکان وجود دارد که روز و ساعت کلاس خود را تغییر دهید.
 • زمان بندی خاص برای مشاغل خاص: آموزشگاه نیکوصفت همیشه توانسته است برای افراد دارای مشاغلی که زمان کاری خاص و تغییرپذیرنده دارند ( ۴۸-۲۴ یا یک هفته در میان و..) حتی الامکان برنامه ریزی مناسبی انجام دهد. همکاران ما هنگام ثبت نام در این زمینه شما را راهنمایی خواهند کرد.