درباره ما

 
  • بدون نیاز به تمرین خارج از کلاس: چه کتبی چه شفاهی، انجام تکلیف یا تمرین در خارج از کلاس با مشغله های فراوانی که همه ما داریم عملا بسیار دشوار است و بسیاری از افراد را از فکر یادگیری زبان منصرف میکند. خوشبختانه با وجود شیوه های علمی و پیشرفته به کار رفته در متد آموزش آنلاین و ضمنا تمرکز ما بر یادگیری مکالمه، باعث شده که زبان آموز هیچ اجباری به کار در خارج از کلاس نداشته باشد.
  • بدون امتحان اجباری: امتحانات در آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی اجباری نیستند و این شما هستید که تصمیم میگیرید برای محک زدن توانایی تان نزد استاد امتحان گیرنده بروید. امتحان به صورت انفرادی و شفاهی انجام میگیرد و هیچ گاه هزینه ای بابت آن از شما دریافت نمی شود. در عوض ما شما را به این کار تشویق مینماییم و توصیه می کنیم که هر چند بار که مایل هستید در طول ترم از اولین درس تا پایان ترم توانایی خود را محک بزنید و میزان پیشرفت خود را با کمک اساتید با تجربه ما دقیق تر اندازه گیری کنید.
  • بدون محدودیت سنی و تحصیلاتی: اگرچه رده غالب سنی را جوانان و دانشجویان تشکیل میدهند اما شیوه خاص اجرای متد آموزش آنلاین در کلاس باعث می شود که تفاوت سنی زبان آموزان به هیچ وجه احساس نشود. گواه این ادعا کودکان ۶ – ۷ ساله ای هستند که در کنار والدین شان به آموزش جدی زبان در این موسسه مشغولند و تا سطوح بالا ادامه می دهند، تا افراد ۶۰ – ۷۰ ساله ای که با اشتیاق و پیگری خود بار دیگر لذت یادگیری را تجربه می کنند.
  • کلاس های رایگان تقویتی، جایگزین کار در منزل: اگر شما وقت آزاد دارید و مایلید سریع تر از معمول پیشرفت کنید و میخواهید بهترین استفاده را از وقتتان ببرید، این امکان برای شما فراهم شده است که به غیر از کلاسی که برایش ثبت نام کرده اید و به طور معمول در آن کلاس شرکت میکنید، از سایر کلاس های ما نیز در وقت آزادتان استفاده نمایید.( توضیحات بیشتر)
  • جبران غیبت ها به وسیله شرکت در کلاس های رایگان جبرانی: برای کسانی که به هر دلیل قادر به شرکت در کلاس خود نمی شوند این امکان فراهم شده است که بتوانند جلساتی را که غایب هستند با استفاده از سایر کلاس ها به طور رایگان جبران کنند.( توضیحات بیشتر)
  • محیط صمیمی و خدمتگذار: از ابتدای شکل گیری این آموزشگاه جو صمیممانه و زحمت کش افرادی که با نیتی خالص و از سر احساس معلمی و ترویج و معرفی یک شیوه واقعا کارآمد و موفق مشغول به فعالیت بوده اند باعث شده است که یک محیط دوستانه و صمیمی که بدون هیچ غروری فعالیت میکند شکل بگیرد و با وجود تمام مشکلات مالی و اداری و…که تاکنون وجود داشته، این گروه از هیچ تلاشی دریغ نکرده و همواره به نفع زبان آموزانش عمل نموده است. از لحظه ای که وارد آموزشگاه می شوید تاثیر این محیط صمیمی را مشاهده می نمایید. در کلاس ها جو صمیمانه و ارتباط مفید آموزشی برقرار است و همیشه درصد بالایی از زبان آموزان هستند که با زبان آموزان سایر کلاس ها و سطح ها ارتباط مفید و آموزشی دارند. در آموزشگاه زبان آنلاین انگلیسی تنها نیستید!